Ketogeniczna

Dieta ograniczająca do minimum spożycie węglowodanów zastępując je tłuszczami i białkiem. Wzrost wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych wiąże się z adaptacjami organizmu do wykorzystywania tłuszczu dla celów energetycznych. A co za tym idzie zwiększona lipolizę, czyli spalanie tkanki tłuszczowej.

Dostępne warianty: 1500, 1700, 2000, 2500, 3000, 3500 kcal

Dostarczenie diety na terenie Górnego Śląsku realizowane jest w godzinach wieczornych w dzień poprzedzający zamówienie. W pozostałej części kraju, diety dostarczane są w godzinach rannych.

  • Nie wiesz, która dieta będzie odpowiednia dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, a nasz dietetyk pomoże Ci dobrać najlepsza energetyczność, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.
  • Obawiasz się, że coś nie będzie Ci smakować? Spokojnie, w Fit Food Service z odpowiednim wyprzedzeniem znasz menu tygodniowe i zawsze możesz poprosić o wymianę mniej preferowanego składnika.

Jeśli masz specjalne potrzeby żywieniowe np. nie jesz mięsa, glutenu lub jesteś uczulony na jakiś składnik pokarmowy, daj nam znać. Dostosujemy dietę do Twoich preferencji.