Blog

5 zasad dla szczupłej sylwetki

Kto nie chciałby mieć szczupłej sylwetki, jednocześnie ciesząc się zdrowiem i swobodą żywieniową? Ciężko będzie takie osoby znaleźć. Dlatego dzisiaj wybrałem dla Ciebie 5 zasad, które przybliżą Cię do tego celu.

Czy dieta wegańska jest zdrowa?

Ostatnio, na skutek jednego z filmów dokumentalnych wyreżyserowanych przez Jamesa Camerona, które można zobaczyć w różnych serwisach VOD mówi się bardzo dużo na temat diet roślinnych. Prawie każdemu po zapoznaniu się z produkcją, która zgodnie z tytułem miała zmienić zasady gry, zwłaszcza w sporcie, zastanawia się czy dieta wegańska to jedyna słuszna dieta i czy powinien zrezygnować z produktów pochodzenia zwierzęcego.

Jak wytrwać w noworocznych postanowieniach?

Rozpoczął się kolejny rok, którym dla wielu może okazać się tym lepszym od poprzedniego. Na początku stycznia każdy z nas ma zapał i chęci do działania. Obiecujemy sobie zmiany różnych dziedzinach naszego życia. Jednak jak pokazują statystyki po pierwszym miesiącu większość osób nie pamięta już o swoich noworocznych postanowieniach i wraca co swoich nawyków. Jak w tym roku wytrwać i dokonać stałych zmian na lepsze?

Strony