Blog

Dietetyczne przekąski filmowe

Pogoda za oknem coraz to śmielej pokazuje nam, że sezon letni skończył się na dobre. Dni stają się coraz krótsze, a letnia aura ustępuje miejsca jesiennej plusze.
W takich momentach często nie mamy ochoty na spędzanie wolnego czasu na zewnątrz i poszukujemy sposobów na wypoczynek w domowym zaciszu. Jedną z możliwości wypoczynku, którą wielu z nas wybiera jest zajęcie wygodnej pozycji przed telewizorem lub laptopem i obejrzenie ciekawego filmu, odcinka ulubionego serialu lub nawet kilku odcinków pod rząd bez jakiejkolwiek przerwy.

Smoothies - sposób na zdrowie

Owocowo-warzywne koktajle, o gęstej i kremowej konsystencji zwane smoothies cieszą się coraz większą popularnością. I nie ma się co dziwić! To w końcu zdrowa przekąska w formie pysznego napoju, stworzonego od początku do końca domowymi sposobami. Do ich przygotowania niezbędne są świeże owoce, ale sprawdzają się tu również warzywa, takie jak: sałata, burak, seler, marchew, szpinak, kapusta włoska czy jarmuż. Znane są również przepisy na pyszne smoothie z dodatkiem pietruszki, pokrzywy czy kolendry.

5 zasad dla szczupłej sylwetki

Kto nie chciałby mieć szczupłej sylwetki, jednocześnie ciesząc się zdrowiem i swobodą żywieniową? Ciężko będzie takie osoby znaleźć. Dlatego dzisiaj wybrałem dla Ciebie 5 zasad, które przybliżą Cię do tego celu.

Strony