Kompromis między zdrowiem i smakiem

Jeśli dieta kojarzy Ci się z mdłymi posiłkami gotowanymi na parze - daj nam szansę na zmianę Twoich wyobrażeń. Nasz dietetyk dba o zbilansowanie wartości odżywczych, a kucharz o oprawę smakową przygotowanych dań. Nie będziesz nawet czuć, że jesteś na diecie! Codziennie dostarczymy boxy, które poprawią wygląd Twojej sylwetki, polepszą samopoczucie, kondycję, a dzięki zaspokojeniu zapotrzebowania na składniki odżywcze wpłyną pozytywnie na zdrowie. Dzięki kompromisowi między zdrowiem i smakiem możemy przygotowywać potrawy, które są doceniane przez naszych klientów od 2008 roku. Ścisła współpraca zespołu oraz składniki od sprawdzonych dostawców zapewniają stałą jakość serwowanych posiłków. I to się nie zmieni!

Oszczędność czasu

Żyjemy w czasach, w których każda godzina jest na wagę złota. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na co chcesz: dla rodziny, na pasję, pracę, czy sport. My ugotujemy za Ciebie! Niezależnie od tego, czy lubisz gotować, czy wolisz zająć się czymś innym, na pewno nie narzekasz na nadmiar czasu.

Pomyśl, ile godzin zaoszczędzisz bez martwienia się o przygotowanie obiadu, bez stania przy garnkach i rozmyślania o tym, co zrobić na kolację. W Fit Food Service doskonale rozumiemy, że czasami lepiej poświęcić się temu, co naprawdę ważne, niż kroić marchewkę. To co, pozwolisz sobie na czas?

Wygoda i komfort

Brak pomysłu na urozmaicenie obiadów? Znudziły Ci się kanapki? Jesz trzeci dzień z niesmakiem tę samą zupę? Od teraz nie musisz głowić się nad przygotowaniem posiłków, czy listą zakupów. Twoje potrawy będą czekały na Ciebie w kuchni, a Ty zapomnisz o staniu w kolejkach i przeglądaniu blogów kulinarnych w poszukiwaniu inspiracji.

Poza tym, codziennie jesz coś innego, więc dieta nie ma szans Ci się znudzić. Różnorodność jest bardzo ważnym elementem w naszym cateringu - chcemy codziennie zaskakiwać klientów.

Dodatkowym atutem jest to, że nie marnujesz jedzenia. Ile razy zdarzyło Ci się wyrzucić żywność? Z Fit Food Service to się nie zdarzy, bowiem wyrzucać będziesz jedynie puste opakowania po zjedzonych posiłkach. Tak po prostu.

Fit Food Service

Referencje

Od 15 lat trenuje pływanie. Żeby wejść na szczyt nie ma tu miejsca na błędy. Dlatego wybrałem Fit food service. Zawsze na czas, zdrowo i smacznie! Postaw na nich a nie pożałujesz.

Posiłki urozmaicone, świeże i bardzo smaczne. Idealne rozwiązanie dla sportowców ponieważ zapewniona zostaje odpowiednia ilość makroskładników. Jeden z lepszych cateringów z którym miałem okazje współpracować.

Nie masz czasu gotować? Jesteś zapracowany? Źle się odżywiasz? Nie masz pomysłu?
Mam dla Ciebie propozycje!
Fit Food Service!
Zdrowo, smacznie i regularnie.To coś czego szukasz. Polecam!

OFERUJEMY
NAJLEPSZE POSIŁKI
W NAJLEPSZEJ JAKOŚCI